S.S.S

Değişim Süreci Hakkında

Ürün değişim talebinizi info@mubuistanbul.com mail adresimizden veya mubu_istanbul instagram sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek oluşturabilirsiniz. Herhangi bir Aras Kargo şubesinden ‘ 2001048850850 ‘ kurumsal kodumuzla, değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Kargonuzun bize ulaştığı gün belirtmiş olduğunuz değişim yapılıp aynı gün içerisinde tekrar kargo şirketine teslim edilecektir.

 

İade Süreci Hakkında  

Teslim edilmiş ürünlerin iade süresi 14 gündür. Ürünün kullanılmamış ve üzerinde ki emniyet ipine zarar verilmemiş olarak iade edilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. info@mubuistanbul.com mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçtikten sonra herhangi bir Aras Kargo şubesinden ‘ 2001048850850 ‘ kurumsal kodumuzla tarafımıza ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

 

Siparişim Ne Zaman Kargo Şirketine Teslim Edilir?

Oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir.

 

Ürünleri Nerede Görebilirim?

Koleksiyonumuzun bir kısmını anlaşmalı olduğumuz satış noktalarımızda ve tasarım ofisimizde inceleyebilirsiniz. Ancak ofisimiz bir sıcak satış noktası değildir. Ayrıca ücretsiz kargo anlaşmamız ile iade ve değişim hakkınızdan 14 gün içerisinde faydalanabileceğinizi, iyzico ödeme alt yapımız sayesinde güvenle alışveriş yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  

 

 

 

 

Blog gönderisi

Müşterilerinize blog gönderinizin özetini gösterin